Internetová stránka Insportline očakáva predovšetkým  priaznivcov aktívneho športového životného štýlu, ale na svoje tu prídu aj športovo pasívnejší „pohoďáci“, ktorí majú k športu opatrnejší vzťah, avšak rád trávia svoj voľný čas v prírode, pri vode, alebo v pohodlí domáceho bazénika či záhrady. Insportline totiž myslí na každého, je tu pre všetkých. Návštevou stránky by nemali otáľať ani tí, ktorí  si neplánujú podniknúť pozoruhodnejšie a viditeľné športové výkony, aj na nich tu čaká množstvo dobrodružstiev vďaka produktom zaradených do kategórie napr. outdoorových  doplnkov ako sú plážové kreslo, pikniková deka, sortiment vzduchových vakov, kempingové skladacie stoly, solárne sprchy, príručné a čelné svietidlá  a pod. Pod  kategóriu Outdoor a camping na vás čakajú aj stany, spacie vaky, batohy a tašky, matrace, Nordic Walking palice, ale aj ďalšie kempingové doplnky, rybárske potreby, strešné boxy na bezpečné prevážanie batožín či športových potrieb s bezpečným upevnením na aute, snežnice do najnáročnejších terénov. 

 

Kategória Outdoor ponúka aj také špeciálne športovo -zábavné prostriedky ako sú detské preliezačky, detské gymnastické zostavy, rebriny, hojdačky, hracie stoly (stolný futbal, hokej, billiard), ako aj vodácke potreby (kajaky, člny a príslušenstvo k lodiam a člnom).

 

Sekcia Obliekanie tiež neobslúži len špičkových športovcov. Popri bežných  odevných doplnkoch (reflexné prvky na oblečenie, pánska či dámska obuv)  sa tu nájdu aj také menej známe, ale o to praktickejšie veci, ako funkčné oblečenie či zoštíhľujúce prádlo s obsahom prírodných aktívnych zložiek ako je kofeín, retinol, mastné kyseliny, aloe, ktoré napomáhajú tvarovať postavu a zmierňujú poškodenie spôsobené celulitídou, ale aj  kompresné tričká s reguláciou telesnej teploty, rybárske či poľovnícke oblečenie (vodeodolné s vysokým počtom vreciek), ďalej oblečenie proti hmyzu s obsahom odpudzujúcich zložiek, ktoré sú účinné aj po 50 vypraniach. Športovci si okrem bežných športových outfitov (ako sú napr. bežecké a fitness oblečenie) si môžu vybrať aj zo  špecializovanej ponuky,  akými sú kimoná pre karate, džudo či iné bojové športy.

 

Multifunkčné ponožky z úpletu  pre všetky druhy športových aktivít, aj na bežné nosenie zabezpečujú dokonalú fixáciu nohy, pričom sa vyznačujú vysokým stupňom odvodu potu a vlhkosti, sú vzdušné, a majú maximálnu životnosť. Vďaka svojmu obsahu iontov striebra, ktoré pôsobia antisepticky, ponožky vstrebávajú nežiaduce pachy a prostredníctvom výstuží pri pätách a špici zabezpečujú vyššiu ochranu v najviac namáhaných častiach nohy. Navyše, majú aj zóny brániace odtlakom.

 

Čo sa týka športu, na svoje si tu prídu fanúšikovia futbalu (aj amerického), ktorí tu nájdu najrôznejšie futbalové pomôcky, ako sú napr. futbalové lopty, bránky, chrániče, rukavice  a iné príslušenstvo (píšťalky, stopky, futbalové dosky, plastové tréningové kužele, siete na lopty, tréningové rebríky a prekážky), ale sú tu zastúpené mnohé športové disciplíny (v podkategóriách Loptové športy, Bazény a vodný svet, Stolný tenis a pod., s osobitným dôrazom na Zimné športy (Korčule, Lyžiarske vybavenie, Snowbordy, Boby a sánky, Detské zimné radovánky).

 

Kategória Fitness ponúka bohatý sortiment produktov zaradených do podkategórií Trenažéry, Posilňovanie, Pomôcky a doplnky, Zdravie a relax. Na domácom trenažéri s robustnou konštrukciou ( a rozšírenou zárukou 10 rokov), nosnosťou do 150 kg ponukou 15 programov (z toho12 prednastavených) a s podsvieteným displejom pohodlne zacvičí aj človek do výšky 195 cm. Závesný posilňovací systém skladný, na cvičenie doma aj vonku funguje na princípe posilňovania vlastnou hmotnosťou sa skladá z popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom, či iný oporný bod. Pri nízkych obstarávacích nákladoch a minimálnych rozmeroch prestavuje tento MultiTrainer vysokú účinnosť posilňovania proti vlastnej hmotnosti. Systém je možné ľahko zabaliť do prenosného obalu, súčasťou balenia je aj DVD s ukážkami a možnosťami cvičenia.

Výrobky v sekcii Moto nájdete organizované pod titulmi  Moto oblečenie, Moto doplnky, Prilby, Chrániče a okuliare, zvlášť Detské moto oblečenie, Dvojkolky a elektroboardy.

Vďaka vlastným skladom stránka expeduje tovar do 24 hodín, pri cene objednaného tovaru nad 40 eur je doprava zdarma, v sekcii Podpora sa v rámci chatu  môžete  nechať poradiť ohľadom tovarov a objednávky  v prípade akýchkoľvek nejasností a pochybností. Je tu možnosť nákupu aj na splátky s 0 % navýšením a úspešne funguje aj odmena zákazníkov za vernosť. Tak s návštevou stránky neváhajte, neoľutujete!